KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418232

nr 1541 8232

Arno Vihalemm

(1911-1990), Sverige

Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad, daterad -62. Olja på pannå, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 68x79 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 maj 2023
kl 19:30:22

18/5 05:31:13 1      1.000 kr
21/5 03:16:32 2      Vinnande bud

Arno Vihalemm

Läs mer om Arno Vihalemm